CategoriesLifestyle · Londyn · Podróże

Oxford Street Londyn

Oxford Street Londyn

Nasz wyjazd miał na celu nie tylko wypoczynek i zwiedzanie, ale również zakupy. A ponieważ mamy czwórkę dzieci na zakupy musimy poświęcić trochę więcej czasu.

Pierwsze kroki w Londynie skierowaliśmy właśnie na:

OXFORD STREET

Jest to ciągnące się wręcz w nieskończoność gigantyczne centrum handlowe — gdzie można znaleźć praktycznie wszystko. I ciężko jest mi ocenić, kiedy jest większy tłok wieczorem czy w ciągu dnia. Bez większego problemu znajdziesz tu sieciówki typu H&M,ZaraNEXT, GAP czy New Look — najbardziej niezwykle jest to, że na tej jednej ulicy na niektóre sklepy miniesz co najmniej dwa razy.

Jednak jeżeli chcesz się ubrać za rozsądne pieniądze, to nie możemy tu nie wspomnieć o PRIMARK ‘u — na samej OXFORD STREET są dwa na dwóch końcach ulicy. Spokojnie jesteś w stanie ubrać tam całą rodzinę oraz dodatkowo udekorować swój dom. Jedyny minus to to, że nie możesz przymierzyć całego swojego napakowanego po brzegi koszyka, choć z drugiej strony ma to swoja racje bytu 8 rzeczy i jak chcesz przymierzyć kolejne, musisz odstać swoją kolejkę po raz drugi.

Co ciekawe w nie tyle przy samej ulicy ile ogólnie w Londynie nie znalazłam takich drogerii jak u nas Douglas czy Sephora, wchodzisz tutaj do sporego centrum handlowego, gdzie każda marka ma swojego przedstawiciela.

Jeżeli o mnie chodzi najbardziej zauroczył mnie sklep LUSH. Dwa pietra cudownych kremów, zapachów, mydełek i mazideł. Na pewno warto, jest tam zajrzeć.

Print Friendly, PDF & Email

Magda

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.