CategoriesDziecko · Lifestyle · Mama · Podróże · Recenzje

Gadżety na zimowy spacer

Gadżety na zimowy spacer

Gdy za oknem temperatura spada, a ty zastanawiasz się jak ułatwić sobie zimowe spacery. To kilka gadżetów, które zdecydowanie ułatwiają nam życie:

Śpiworek do wózka — Smiki

Śpiworek bardzo ciepły nieprzemakalny podszyty mięciutkim polarkiem. Oglądałam kilkanaście różnych śpiworków, jednak w ostateczności zdecydowałam się na zakup właśnie tego koszt 119 zł i zaleta jest dostępność w każdym sklepie SMYK- lubię robić zakupy w sklepach stacjonarnych.

 

Gadżety na zimowy spacer

Mufka do wózka- La millou

Z roku na rok ich popularność rośnie — nie ma co ukrywać, jest to bardzo wygodny gadżet, w końcu nie marzną mi ręce, prowadząc wózek. Zdecydowałam się na zakupu 2 osobnych na każda dłoń, ale są również dostępne pojedyncze na obie dłonie. Dlaczego La millou — osobiście uważam, że ich kolorystyka oraz wykonanie jest zdecydowanie perfekcyjne. Koszt mufki 99 zł

Gadżety na zimowy spacer

TERMOS —Decathlon

Zastanawiałam się nad zakupem termicznej butelki jednak po dłuższym przemyśleniu postawiłam na zakup termosu o pojemności 0,7 L — decydując się na krotki spacer, termiczna butelka zdecydowanie się sprawdzi, jednak w przypadku wyjazdu stawiam na rozwiązanie, które pozwoli mi na przechowywanie większej ilości gorącej wody. Koszt 54,99 zł. Według producenta ciepło trzyma do 7 h z mojego doświadczenia, jeżeli odpowiednio przygotujesz termos, trzyma ciepło nawet do 12h.

 

Gadżety na zimowy spacer

 

Termoopakowanie — SMIKI

Ciepła herbatka, soczek, mleko, a może deserek termoopakowanie pomaga utrzymać temperaturę, w zimowe dni zdecydowanie się przyda ;). Koszt 14,90 zł

 

ORGANIZER DO Wózka — La millou

Czy organizer wart jest swojej ceny — zdecydowanie TAK. Piękne wykonanie, 4 przegródki. Jedna z największych zalet są uchwyty do wózka, dzięki którym organizer się nie osuwa po ramie wózka — nasz poprzedni niestety tak miał, że cięgle był w nogach Andrzeja. Pomimo tego ze wcale nie wydaje se wielki, jest bardzo pojemny.

Gadżety na zimowy spacer

Gadżety na zimowy spacer

Print Friendly, PDF & Email

Magda

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.