CategoriesDziecko · Porady

Aspirator do nosa

Aspirator do nosa

Jako mama stajesz przed trudnym wyborem aspiratora do noska swojej małej pociechy – małe podsumowanie i podpowiedź dla Ciebie.

Pierwsze zakupione przeze mnie urządzenie(aspirator) to Frida

Ten odciągacz do kataru sprawdza się jedynie przy lejącym i widocznym katarze. Duża para w płucach również się przyda – dobre rozwiązanie jeżeli potrzebujesz zapakować go do torby jednak na co dzień przy dużym katarze są lepsze produkty.

Kolejną moją propozycją jest KATAREK

Dla początkującej mamy fakt podłączenia odciągacza do odkurzacza może być przerażający. Efekty widoczne natychmiast po zastosowaniu, rewelacyjnie odtyka mały nosek co pozwala na normalne oddychanie u maluszka do czasu ponownego zabrania się wydzieliny w nosku. Nadaje się nie tylko do lejącego kataru, ale również do gęstej wydzieliny. Gorąco polecam

Powrót do przeszłości, czyli GRUSZKA

Posiadamy jedną w domu. Zastosowana raz może dwa nie przekonała mnie do siebie. Nowoczesne metody zdecydowanie bardziej mnie przekonują

ELEKTRYCZNY ODCIĄGACZ

Fajna propozycja  –  jeżeli nie masz ochoty latać za swoim dzieckiem z odkurzaczem – osobiście nie korzystamy aczkolwiek dużo pozytywnych opinii na ich temat słyszałam.

Przy katarze ważną sprawą jest odpowiednie nawilżenie noska nie zapomnij więc o soli fizjologicznej lub soli morskiej 😉

Print Friendly, PDF & Email

Magda

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.